Strzelcy odbudowują strzelnicę!

Już niebawem mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic, służby mundurowe z całego powiatu, strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 2013 i inne zainteresowane osoby będą mogły ćwiczyć strzelanie na dopiero co odbudowującej się strzelnicy w Ćmielowie.
Ostrowieccy Strzelcy wraz z innymi ochotnikami nieodpłatnie zaangażowali się w odbudowę strzelnicy przy Stadionie Leśnym w Ćmielowie. Niegdyś istniało tam doskonałe miejsce do strzelania. Długa przerwa w użytkowaniu strzelnicy sprawiła, że pojawił się tam gęsty las uniemożliwiający bezpieczne doskonalenie swoich umiejętności strzeleckich. Świadomość ostrowieckich strzelców na temat tego, jak ważne są szkolenia strzeleckie rozbudziła zapał podczas ciężkiej pracy, którą musieli podjąć w dniu 21 kwietnia 2018 roku, aby odbudować strzelnicę. Tego dnia, zadaniem strzelców było uprzątnięcie gęsto zarośniętej części lasu z gałęzi i drzew. To pierwsze kroki w dobrą stronę. Strzelnica pochłonie jeszcze mnóstwo pracy, jednak wigor, pasja i energia ostrowieckich strzelców rozpoczęły cykl prac związanych z odbudową miejsca, w którym będzie można bezpiecznie strzelać. Kolejne prace zaplanowane są na weekend majowy, podczas którego strzelcy nie będą próżnować.

Miejsce jakie zastaliśmy

Miejsce jakie zastaliśmy

Strzelnica po paru godzinach pracy

Strzelnica po paru godzinach pracy

Ten wpis został opublikowany w kategorii JS 2013 i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.