Zmiana daty Biegu Tropem Wilczym 2021

Szanowni Państwo, Drodzy Biegacze, Sympatycy Biegu Tropem Wilczym. Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych,

Wiele osób pytało nas co będzie z Biegiem Tropem Wilczym w Ostrowcu, który miał odbyć się 28 lutego 2021 roku. Jak wiecie, termin Biegu początkowo został przesunięty na 16 maja z wiadomych powodów. Pytaliście kiedy ruszą zapisy, a my nie wiedzieliśmy jaki ostatecznie będzie termin Biegu. W najbliższym czasie miały ruszyć zapisy na 16 maja. Niemal do ostatniej chwili, mieliśmy nadzieję, że spotkamy się na starcie w maju. Tak jednak się nie stanie. Brak możliwości organizacji biegu również w tym terminie zmusił głównych Organizatorów do przełożenia biegu na 15 sierpnia 2021 roku. Wierzymy, że już nic nie stanie na przeszkodzie i w sierpniu 2021 roku spotkamy się na starcie.

Ponadto, jako lokalni organizatorzy chcielibyśmy poinformować, że na przełomie kwietnia i maja powinny ruszyć zapisy na IX. edycję Biegu Tropem Wilczym. Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zachęcamy do udostępnienia tej informacji i śledzenia naszej strony. Pojawi się tam informacja o konkretnej dacie wystartowania zapisów.

Ze strzeleckim pozdrowieniem,
Lokalni Organizatorzy Biegu Tropem Wilczym

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii JS 2013 i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.