Ruszyły zapisy na IX. edycję Biegu Tropem Wilczym w Ostrowcu Św.

Szanowni Państwo, Drodzy Biegacze, Sympatycy Biegu Tropem Wilczym,

Nadszedł moment, na który długo czekaliście. Od TERAZ istnieje możliwość zarejestrowania się na Bieg Tropem Wilczym w Ostrowcu Świętokrzyskim 2021. Dodatkowo mamy dla Państwa niespodziankę! Wśród wszystkich pełnoletnich uczestników Biegu Tropem Wilczym w naszym mieście zostaną wylosowane dwie nagrody główne – jedna dla kobiety, druga dla mężczyzny. Na chwilę obecną nie zdradzimy co to będzie, ale zaufajcie nam – warto. 😀

Przejdźmy do konkretów. Bieg Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się 15 sierpnia 2021 roku w okolicach Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przygotowaliśmy dla Państwa 480 numerów startowych na trzech dystansach:

  • bieg honorowy – 1963 m (długość trasy wskazuje na rok, w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty Józef Franczak ps. „Lalek”)
  • marsz Nordic Walking – 5 km
  • bieg główny – 10 km.

Trasa dla wszystkich dystansów znajdować się będzie na terenie kompleksu leśnego Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski (start biegów-okolice leśniczówki obok Parku Linowego).

Do końca czerwca obowiązuje niższa opłata startowa w wysokości 20 zł. Dzieci do lat 16, osoby powyżej 65 roku życia oraz członkowie ZS „STRZELEC” OSW JS 2013 wnoszą 50% opłaty startowej

To już kolejna edycja biegu odbywająca się w naszym mieście i kolejny raz organizacji biegu w Ostrowcu Świętokrzyskim podjęło się Stowarzyszenie Związku Strzeleckiego Strzelec Organizacji Społeczno-Wychowawczej Jednostki Strzeleckiej 2013. Patronem honorowym biegu została Danuta Siedzikówna „Inka” i to właśnie jej wizerunek zostanie uwzględniony na koszulkach, które znajdą się w Waszych pakietach startowych.

Link do zapisów:  Zapisy na Bieg Tropem Wilczym Ostrowiec Św. 2021

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Biegu dostępnym na stronie zapisów. Znajdziecie tam Państwo wszelkie niezbędne informacje na temat biegu.

Widzimy się na starcie,
Czołem!

Ten wpis został opublikowany w kategorii JS 2013 i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.