Ruszyły zapisy na XI Bieg Tropem Wilczym 2023!

Szanowni Państwo, Drodzy Biegacze, Sympatycy Biegu Tropem Wilczym,

Nadszedł moment, na który długo czekaliście. Od TERAZ istnieje możliwość zarejestrowania się na Bieg Tropem Wilczym w Ostrowcu Świętokrzyskim 2023.

Bieg Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się 5 marca 2023 roku w okolicach Ośrodka Wypoczynkowego Gutwin w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przygotowaliśmy dla Państwa 290 numerów startowych na trzech dystansach:

  • bieg honorowy – 1963 m
  • marsz Nordic Walking – 5 km
  • bieg główny – 10 km.

Trasa dla wszystkich dystansów znajdować się będzie na terenie kompleksu leśnego Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski (start biegów-okolice leśniczówki obok Parku Linowego).

To już kolejna edycja biegu odbywająca się w naszym mieście i kolejny raz organizacji biegu w Ostrowcu Świętokrzyskim podjęło się Stowarzyszenie Związku Strzeleckiego Strzelec Organizacji Społeczno-Wychowawczej Jednostki Strzeleckiej 2013.

Link do zapisów:  Zapisy na Bieg Tropem Wilczym Ostrowiec Św. 2023

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Biegu dostępnym na stronie zapisów. Znajdziecie tam Państwo wszelkie niezbędne informacje na temat biegu.

Widzimy się na starcie,
Czołem!

Ten wpis został opublikowany w kategorii JS 2013 i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.